ZalogujLicznik odwiedzin

DziśDziś158
WczorajWczoraj688
RazemRazem1880853
Stadniny
Wpisany przez Grupa Bieszczady   

 

 

 


 

Stadnina Koni Huculskich Serednie

http://www.serednie.eu/

 


 

Gospodarstwo agroturystyczne "Pod Bocianami" Terka

http://www.bieszczadyterka.pl/konie-w-bieszczadach#


W naszym gospodarstwie znajduje się bardzo spokojny i przyjazny konik huculski. Idealny pod siodło dla dzieci i nie tylko. Konik przeważnie pasie się na łączce sąsiadującej z domkami wczasowymi. Więc można go śmiało podglądać siedząc sobie na tarasie jednego z domków.

Hucuły są to konie świetnie radzące sobie w trudnym terenie, wytrzymałe i mające wśród innych ras istotnie "końskie" zdrowie. Ze względu na swoje zalety: spokojny charakter, niewysoki wzrost, dzielność, odporność hucuły doskonale nadają się na konia "rodzinnego" szczególnie jako konie rekreacyjne. Odznaczają się żywym temperamentem i łagodnym usposobieniem. Konie huculskie znakomicie sprawdzają się w turystyce konnej w rejonach górskich. Potrafią wyszukać najlepszą drogę na bieszczadzkich bezdrożach.

Cennik jazdy konnej w naszym gospodarstwie:

Oprowadzanie dzieci 15 minut - 10 zł
Jazda dla zaawansowanych na padoku 30 minut - 25 zł

Dla naszych gości przebywających w gospodarstwie 20% zniżki na  usługi związane z jazdą konną.

Ze względu na młody wiek naszego konia w naszym gospodarstwie obowiązuje limit wagowy dla jeźdźca - do 90 kg. W upalne dni jazda konna odbywa się wcześnie rano lub wieczorem tuż przed zachodem słońca.

 

 


 

Ośrodek jeździecki "Eden" przy OWR Caritas w Myczkwcach

 

https://www.facebook.com/stajniaeden/timeline

 


 

Polecam nasze usługi przewodnickie - cena  od 250 zł netto, od 350 brutto  faktura VAT. Programy wycieczki przygotowuję indywidualnie dla każdej grupy dostosowując je do możliwości finansowych i zainteresowań grupy. Proszę o kontakt telefoniczny 502 320 069 Bieszczady i okolice oferują dla grup zorganizowanych multum atrakcji, wśród nich są: wycieczki górskie, wycieczki po ścieżkach dydaktycznych, spacery po górskich dolinach, miejscach cennych przyrodniczo, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe  i na pontonach, jazda konna pod okiem instruktora, bryczki, wozy traperskie, prelekcje, pokazy filmów przyrodniczych, diaporam,  warsztaty przyrodnicze, warsztaty kulturowe, warsztaty fotografii przyrodniczej, pokazy ptaków drapieżnych, wizyty w wielu ciekawych miejscach np. hangary na szybowisku w Bezmiechowej, bacówkach z serami Bacówka Nikosa 504 750 254, zwiedzanie muzeów,  galerii, cerkwi i dawnych cerkwi,  ruin, "zaliczanie" punktów widokowych, nawiedzanie sanktuariów, izby pamięci prymasa Wyszyńskiego, spacer po udostępnionych turystycznie rezerwatach, rejsy statkiem  po Jeziorze Solińskim, żaglowanie po Jeziorze Solińskim spotkania z naukowcami, ludźmi kultury, artystami itd. np. przy ognisku, zakup ziół i przypraw u Adama (Numer telefonu do Adama 723 652 669, towar można zamówić drogą pocztową.) itp. Koszt obiadu to w przypadku grup młodzieżowych jest od 15 zł do 25 zł. W tym roku mamy bardzo rozwiniętą ofertę edukacyjną na którą składają się warsztaty i prelekcje: kulturowe, przyrodnicze, związane ze starymi rzemiosłami, fotografii przyrodniczej itd. Cena od 800 zł/grupa warsztaty przyrodniczo-fotograficzne, od 12 zł/os warsztaty pieczenia chleba i proziaków, robienia masła i smażenie konfitur.

 

 

 

Polecamy

Noclegi http://www.grupabieszczady.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=30

Oferta http://www.grupabieszczady.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=27

Agroturystyka http://www.grupabieszczady.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=257&Itemid=320

Produkt lokalny http://www.grupabieszczady.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=268&Itemid=334

 

Fot. Robert Mosoń  Statek Bryza Polańczyk, rejsy, wypożyczalnia sprzętu: rowerki - 12 zł/godz, kajaki 10 zł/godz., rejs 17 zł/dorośli, dzieci 15 zł.

https://www.facebook.com/StatekBryza/

 

WSPÓŁPRACA Z Isolina

Zachęcamy do współpracy, właścicieli obiektów noclegowych z GMINY SOLINA i skorzystania z bezpłatnego wpisu do naszej bazy noclegowej na stronie www.isolina.pl. Co musisz zrobić?
Przesłać nam na pocztę Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- Zdjęcie obiektu
- Krótką informacje lub opis
- Dane kontaktowe (strona www, adres, numer telefonu )
- Zakres cen

 

Polecamy pensjonat Viking cena noclegu w naprawdę dobrych warunkach 25 zł

https://www.facebook.com/NoclegiViking/ 

 

 

 

 

 

 

,,,,,,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.................